Oświetlenie LED
Firma LED-HOUSE Oświetlenie LED jest wiodącym dystrybutorem w branży oświetlenia LED w Polsce z siedzibą w Krakowie. Jesteśmy grupą osób doskonale zorientowanych w środowisku najlepszych na rynku producentów oświetlenia LED. Oferowane przez nas produkty staramy się pozyskiwać w oparciu o własną wiedzę oraz doświadczenia firm partnerskich z którymi współpracujemy, tak aby spełniały kryteria użyteczności, bezpieczeństwa, trwałości, jak również obowiązujących przepisów.

Zaufaliśmy platformie Click Shop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Naszą misją jest dostarczanie produktów zaawansowanych technologicznie, które dzięki utrzymaniu konkurencyjnych cen, stają się powszechnie dostępne. Staramy się, aby oferowane przez nas rozwiązania znacząco wpływały na podniesienie komfortu życia i pracy każdego człowieka.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Zapraszamy do współpracy!
Kontaktując się z nami telefonicznie (+48 784 991 785) lub odwiedzając nas w naszej siedzibie oraz oddziałach można liczyć na profesjonalne doradztwo i rzetelne informacje na temat oferowanych produktów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
 
Nasza siedziba oraz główny sklep LED-HOUSE mieści się w Krakowie przy ul. Nowosądeckiej 50.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół LED-HOUSE

DZIAŁ HANDLOWY
LED-HOUSE Oświetlenie LED

mobile: +48 784-991-785
e-mail: biuro@led-house.pl
e-mail: sprzedaz@led-house.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl